Filozofia 4n

Filozofia działania 4n opiera się na budowaniu partnerskich relacji między klientem a zespołem kreatywnym. Staramy się tak dopasowywać rozwiązania do potrzeb klienta, by oszczędzić mu jak najwięcej zarówno czasu jak i wydatków. Nasze działania są tak przemyślane, by przysłowiową muchę zabić gazetą a nie czołgiem. Amerykę odkrywamy tylko wtedy, gdy inne środki nie mogą pomóc a co dla innych jest niewykonalne dla nas to chleb powszedni.

Każdego klienta staramy traktować się tak jak byśmy sami chcieli być traktowani. Efektem tego jest lojalność i przywiązanie naszych klientów co traktujemy jako swój największy sukces. Każdy z naszych klientów może zawsze liczyć na naszą pomoc praktycznie 24h na dobę 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Nie zapominamy również o właściwych relacjach wewnątrz zespołu. Odpowiedni system motywacji oraz nieprzerwany cykl imprez integracyjnych pozwala nam twierdzić, że nasz team pracuje jak idealnie zsynchronizowany zegar, w którym każdy "trybik" jest na swoim miejscu a nieustanny proces integracji zespołu staje się "olejem" który pozwala pracować całemu mechanizmowi bez zbędnych zgrzytów.

Innym aspektem naszej firmy jest nieustanne inwestowanie w zespół - szkolenia, własna biblioteczka, prenumeraty czasopism branżowych etc. Dzięki temu zdobywamy niezbędną wiedzę by tworzyć idee wychodzące poza sztywne ramy.