O nas

Agencja Kreatywna 4n działa na rynku od 1 sierpnia 2004 roku. Swój potencjał kreatywny opieramy na doświadczeniu naszych pracowników - zespołu młodych, kreatywnych ludzi, którzy swe doświadczenie zdobywali pracując dla największych rzeszowskich agencji reklamowych, tworząc idee i rozwiązania dla klientów z całego kraju.

Pasjonuje nas kreowanie wizerunku - zajmujemy się kompleksowo brandingiem firm i produktów tworząc nazwy, znaki towarowe i wszystkie niezbędne do promocji materiały.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zadania nasza oferta nie daje się zamknąć w sztywnych ramach. Wychodzimy na przeciw nowym wyzwaniom, nieustannie poszerzamy swoje horyzonty. Skutkiem tego jest przywiązanie i zaufanie naszych klientów z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Działając w myśl słów A. Einsteina "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" nie boimy się nowych wyzwań. To co dla innych jest niewykonalne dla nas jest możliwe. Dzieje się tak dlatego, że cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, świeżych koncepcji i możliwości dla ich realizacji. Dzięki temu elastycznie dopasowujemy się do każdego problemu i skutecznie go rozwiązujemy.