NAMING - zacznijmy od nazwy

Wszystko zaczyna się od nazwy ... nie wystarczy już dziś dorzucić do swojego imienia "ex" czy "pol" ... wystarczy popatrzeć na książkę telefoniczną by "utopić" się w morzu tego typu nazw ... a skąd klient ma wiedzieć o który "-pol" czy "-ex" mu chodzi jeśli na jednej stronie ma ich kilka?

To właśnie miejsce i czas by porozmawiać o nazewnictwie Twojej przyszłej firmy czy produktu ... Jeśli chcesz by Twoja firma łatwo kojarzyła się w umyśle Klienta z Twoją ofertą musisz właściwie rozpocząć proces od opracowania nazwy swojej firmy - a jeżeli nastawiasz się na rynki zagraniczne - to niemalże konieczność.

Wiele jest w historii wpadek, które wynikły z niewiedzy i braku planowania - firma X w swoim języku ojczystym nazywała się fajnie, ale już w języku obcym nazwa była albo totalnym zaprzeczeniem albo określeniem obraźliwym dla kupującego itp. Dlatego tak ważny jest naming w dzisiejszym biznesie.

Nasz zespół poprowadzi Cię od początku do końca wdrażając nazwę, rejestrując ją w Urzędzie Patentowym byś mógł spać spokojnie.